Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas 188. vispārējā konference

Desmitiem tūkstoši ticīgo pulcējas Soltleiksitijas Tempļa skvērā

Ziņu izlaidums
 

Reizi pusgadā Soltleiksitijas Konferenču centrā tiek noturēta Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas vispārējā konference, kurā uzstājās pravietis, apustuļi un citi Baznīcas vadītāji. Viņi dalās Jēzus Kristus evaņģēlija vēstī, lai stiprinātu cilvēku ticību un sniegtu norādījumus attiecībā uz aktuāliem jautājumiem, kuros nepieciešama Dieva vadība. Papildus garīgajām uzrunām, konferencē uzstājas arī Tabernakla koris.

Vispārējās konferences tiešraidi skatās miljoniem cilvēku visā pasaulē, kopumā tā tiek tulkota gandrīz 100 valodās un pārraidīta vairāk nekā 200 valstīs. Papildus četrām konferences sesijām, šajā laikā tiek noturēta arī priesterības sesija, kas paredzēta vīriešiem un zēniem, sākot no 12 gadu vecuma.

Šīs konferences laikā Baznīcas locekļiem tiks dota iespēja oficiāli atbalstīt jauno Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidentu un pravieti – Raselu M. Nelsonu –, kurš tika iecelts šajā amatā šī gada janvārī, pēc tam, kad mūžībā aizgāja iepriekšējais Baznīcas prezidents.

Rīgā konferences skatīšanās latviešu un krievu valodā notiks Baznīcas dievnamā Lāčplēša ielā 71:
7. aprīlī (sestdien)
11:00-13:00 Sestdienas rīta sesija
13:30-15:30 Sestdienas pēcpusdienas sesija
8.aprīlī (svētdien)
12:00-14:00 Svētdienas rīta sesija
14:30-16:30 Svētdienas pēcpusdienas sesija

Laipni aicināti visi Baznīcas locekļi, kā arī citu ticību pārstāvji!

Baznīcas vadītāju uzrunas latviešu un krievu valodā varēs noskatīties un izlasīt arī tiešsaistē (skat. šeit).

Stila ceļveža piezīmes:Izmantojot rakstu par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcu, lūdzu, pirmajā norādē izmantojiet Baznīcas pilno nosaukumu. Lai iegūtu vairāk informācijas par Baznīcas nosaukuma izmantošanu, ejiet uz mūsu tiešsaistes Stila ceļvedis.