Ziņu izlaidumi

Tiek izdots pirmais kopoto rakstu sējums par svētajiem

Sākot ar šī gada 4. septembri, visiem interesentiem būs pieejams pirmais jauno kopoto rakstu sējums par būtiskākajiem notikumiem Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas agrīnajās dienās.

Oficiāls paziņojums par Baznīcas nosaukumu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents Rasels M. Nelsons, runājot par Baznīcas nosaukumu, ir devis paziņojumu.

Ko tas nozīmē — būt par Kristus mīlestības vēstnešiem visā pasaulē? Jauno apustuļu pazemīgā uzruna

7. jūlijā norisināsies garīgās mūzikas koncerts

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ielūdz uz garīgās mūzikas koncertu Madonas pūtēju orķestra izpildījumā 7. jūlijā plkst. 11:00, Rīgā, Lāčplēša 71. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Pēdējo dienu svēto garīgo dziesmu grāmatas un bērnu dziesmu grāmatas pārskatīšana

Drīzumā divās garīgo dziesmu grāmatās, ko izdevusi Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca, tiks veiktas būtiskas izmaiņas. Baznīcas vadītājiem visā pasaulē ir tikusi izsūtīta vēstule par dievkalpojumos izmantojamās „Garīgo dziesmu grāmatas” un „Bērnu dziesmu grāmatas” pārskatīšanu.

Prezidents Nelsons aicina jauniešus piedalīties pašā varenākajā darbā uz Zemes

„Ja jūs zināsiet, ka jūsu dzīvi vada Dievs, tad, par spīti iespējamajām grūtībām un vilšanās brīžiem, jūs sajutīsiet prieku un mieru,” uzstājoties pasaules mēroga jauniešu svētbrīdī, teica prezidents Rasels M. Nelsons svētdien, 2018. gada 3. jūnijā.

Vēstījums no Septiņdesmito kvoruma locekļa

Vēstījums no Septiņdesmito kvoruma reģionālā pārstāvja.

Prezidenta Rasela M. Nelsona 2018. gada pasaules mēroga viesbrauciens

Dodoties 2018. gada pasaules mēroga viesbraucienā, kas norisinājās no 2018. gada 10. līdz 23. aprīlim, prezidents Rasels M. Nelsons un elders Džefrijs R. Holands 11 dienās apciemoja astoņas Eiropas, Āfrikas un Āzijas pilsētas. Šajā rakstā ir ietverts kopsavilkums par viesošanos katrā no apmeklētajām pilsētām.

Pēdējo dienu svētie savā svētajā sapulcē atbalsta jaunaicināto Augstāko prezidiju

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas 188. vispārējā konference