Ziņu izlaidumi

Pasaulslavenais Mormoņu Tabernakla koris maina savu nosaukumu

Pasaulslavenais Mormoņu Tabernakla koris maina savu nosaukumu un tiek pārdēvēts par Tempļa skvēra Tabernakla kori.

Prezidents Nelsons uzsver Jēzus Kristus Vārda nozīmi Baznīcas nosaukumā: „Šī ir Viņa Baznīca”

Gandrīz divus mēnešus pēc oficiālā paziņojuma par Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas korekto nosaukumu prezidents Rasels M. Nelsons nāca klajā ar uzrunu par to, cik svarīgs ir Baznīcas pilnais nosaukums.

Baznīca pasludina par jaunas, saskaņotākas evaņģēlija mācību programmas ieviešanu mājās un Baznīcā

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents Rasels M. Nelsons atklāja Baznīcas 188. pusgada vispārējo konferenci ar paziņojumu par „jaunu, saskaņotāku evaņģēlija mācīšanas programmu, kas sasaista to, kas notiek mājās ar to, kas notiek Baznīcā”.

2018. gada vispārējās konferences noslēgumā tiek paziņots par 12 jaunu tempļu celtniecību

188. pusgada vispārējās konferences noslēgumā Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents Rasels M. Nelsons paziņoja par 12 jaunu tempļu celtniecības plāniem.

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas 188. vispārējā konference

Tiek izdots pirmais kopoto rakstu sējums par svētajiem

Sākot ar šī gada 4. septembri, visiem interesentiem būs pieejams pirmais jauno kopoto rakstu sējums par būtiskākajiem notikumiem Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas agrīnajās dienās.

Oficiāls paziņojums par Baznīcas nosaukumu

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīcas prezidents Rasels M. Nelsons, runājot par Baznīcas nosaukumu, ir devis paziņojumu.

Ko tas nozīmē — būt par Kristus mīlestības vēstnešiem visā pasaulē? Jauno apustuļu pazemīgā uzruna

7. jūlijā norisināsies garīgās mūzikas koncerts

Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca ielūdz uz garīgās mūzikas koncertu Madonas pūtēju orķestra izpildījumā 7. jūlijā plkst. 11:00, Rīgā, Lāčplēša 71. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Pēdējo dienu svēto garīgo dziesmu grāmatas un bērnu dziesmu grāmatas pārskatīšana

Drīzumā divās garīgo dziesmu grāmatās, ko izdevusi Pēdējo Dienu Svēto Jēzus Kristus Baznīca, tiks veiktas būtiskas izmaiņas. Baznīcas vadītājiem visā pasaulē ir tikusi izsūtīta vēstule par dievkalpojumos izmantojamās „Garīgo dziesmu grāmatas” un „Bērnu dziesmu grāmatas” pārskatīšanu.